Endless

W sto dzie­więć­dzie­sią­tym dzie­wią­tym tygo­dniu nada­wa­nia Adrian Burz z Cine­ma Post Castu i Szy­mas wybie­ra­ją się w odwie­dzi­ny do samo­bój­czej sek­ty UFO, a przy oka­zji nagry­wa­ją pod­cast o „The Endless” (2017) autor­stwa Aaro­na Moor­he­ada i Justi­na Ben­so­na. Czy wspo­mnia­ny duet two­rzy wła­sne fil­mo­we uni­wer­sum? Co łączy kino­wą histo­rię dwóch bra­ci z Love­cra­ftem? Dla­cze­go dru­gą poło­wę pro­duk­cji oce­nia­my niżej? Czy prze­cią­ga­nie liny może być strasz­ne? Dla­cze­go ważo­ne przez sek­tę piwo powin­no być męt­ne? Dowie­cie się tego już za chwi­lę. Miłe­go odsłuchu!

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blo­gu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Adrian Burz

http://pelnasala.pl/cinema-post-cast/

Miłośnik X muzy w całej jej okazałości. Rano obejrzy Felliniego, wieczorem "Rekinado", a potem całą noc będzie bronił obu tych produkcji przed hejterami. Stały bywalec festiwali filmowych, kochający odkrywać, co jeszcze kino ma do zaoferowania. Redaktor portalu Pełna sala i współtwórca podcastu Cinema Post Cast.