Creep 2

W sto osiem­dzie­sią­tym pierw­szym Nawie­dzo­nym Pod­ca­ście dwój­ka dzi­wa­ków – Rafał „Bad Wolf” Wroń­ski i Szy­mon „Szy­mas” Cie­śliń­ski – dys­ku­tu­je o pew­nym sza­leń­cu. Jak „Cre­ep 2” (2016) łączy się fabu­lar­nie z pierw­szą czę­ścią? Dla­cze­go Josef nazy­wa się teraz Aaron? Z czym może wią­zać się krę­ce­nie fil­mi­ków na YouTu­be? Jak się mie­wa Pan Wło­cha­tek? Posłuchajcie.

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blo­gu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Rafał Wroński

Wieczny student z nadzieją na doktorat. Trochę pisarz, trochę grafik. Entuzjasta dziwnych zbiegów okoliczności - gorący kibic przypadku. Majsterkowicz-wynalazca. Meloman, kinoman i insomniak z niebezpiecznym poczuciem humoru. Badacz ludzkich zachowań. Obecnie: przerażony stanem cywilizacji. Introwertyczny choleryk ze skłonnościami do lekkiej paranoi. Słowem wariat...