Z pamiętnika fanki – Z archiwum X: Chcę wierzyć

Dro­gi pamięt­ni­ku! W 2008 roku było tak… Z oka­zji zbli­ża­ją­cej się pre­mie­ry (!!!) nowe­go fil­mu (!!!) o agen­tach Mul­de­rze i Scul­ly Bogu­sia odpa­la wehi­kuł cza­su. Cofa­my się do krót­kie­go, fascy­nu­ją­ce­go momen­tu wycze­ki­wa­nia na pre­mie­rę dru­giej kinów­ki „The X‑files – I want to belie­ve”. Będą pol­skie wąt­ki, zni­ka­ją­ce bro­dy, nie­udol­ny pho­to­shop, spo­iler na spo­ile­rze oraz bie­ga­ją­ce po pla­nie wil­ko­ła­ki. Fanow­ska eks­cy­ta­cja i fak­ty, któ­re do tej pory kry­ły się wyłącz­nie w archi­wum pamię­ci wie­lo­let­niej fan­ki. Bar­dzo meta, bar­dzo pry­wat­nie. Z wiel­ką miło­ścią! The truth is out there!

Bogusia Szewczyk

Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania księgarka, z przypadku podcasterka. Wieczna entuzjastka wszystkiego, co ma związek z sensacją i szeroko rozumianą fantastyką. Fanka The X files na zawsze!! Niereformowalna gaduła, gotowa zamęczyć was rozedrganym z emocji słowotokiem.