Wywiad z Unką Odyą oraz Jerzym Łanuszewkim

W trak­cie Pyr­ko­nu uda­ło nam się prze­pro­wa­dzić wywiad z Unką Odyą oraz Jerzym Łanu­szew­skim, tj. odpo­wied­nio autor­ką komik­su „Brom” i zało­ży­cie­lem Wydaw­nic­twa 23. Roz­ma­wia­li­śmy m.in o wiel­ka­noc­nym ser­ni­ku, kon­wen­cjach found foota­ge i para­nor­mal roman­ce, wycho­dze­niu z komik­so­we­go nie­za­lu do main­stre­amu, pro­ce­sie two­rze­nia opo­wie­ści gra­ficz­nej i przy­szło­ści Wydaw­nic­twa 23. Zapis roz­mo­wy znaj­dzie­cie poni­żej. Miłe­go odsłuchu!

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.