The Superior Spider-Man. Nie ma ucieczki (tom 4)

Otto Octa­vius jako „lep­szy” Spi­der-Man asy­stu­je przy egze­ku­cji Spi­der-Zabój­cy oraz wypo­wia­da woj­nę same­mu Kingpinowi.

Czy Smy­the jest na tyle spryt­ny, by unik­nąć śmier­ci? Czy Scor­pion i spół­ka zemsz­czą się na kimś, kogo uwa­ża­ją za Pete­ra Par­ke­ra? Czy paję­cza armia zbu­rzy Sha­dow­land? Co się sta­nie z King­pi­nem? A co z Hob­go­bli­nem w posta­ci Phi­li­pa Uri­cha? Posłuchajcie.

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.