The Cannon Ninja Trilogy

Japoń­scy zama­sko­wa­ni zabój­cy przez lata roz­pa­la­li naszą dzie­cię­cą wyobraź­nię. Po dłuż­szej prze­rwie duet Man­do i Sick posta­no­wił wró­cić do tych zło­tych cza­sów i zmie­rzyć się z legen­dar­ny­mi fil­ma­mi z epo­ki VHSów. Dzi­siej­sza audy­cja inau­gu­ru­je serię, gdzie sta­je­my oko w oko z wojow­ni­ka­mi nin­ja. Na pierw­szy ogień wybra­li­śmy try­lo­gię Can­no­na z Sho Kosu­gim. Dro­ga nin­ja to wal­ka, więc miej­my nadzie­ję, że nasi nie­stru­dze­ni i męż­ni pod­ca­ste­rzy wyj­dą z tego cali. 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.