Star Wars: Mandalorian i Grogu
Po siedmiu latach od premiery ostatnich, kinowych Gwiezdnych wojen, czyli „Star Wars IX: Skywalker. Odrodzenie”, na duże ekrany trafili w maju bohaterowie wywodzący się z serialu! Din Djarin i Grogu otworzyli worek z serialami z uniwersum na Disney Plus i po dziś dzień cieszą się sporą popularnością, ale czy film z nimi to dobry pomysł? O tym dziś dyskutują Mando, Sev z Pory Imperatora oraz Jerry. Jakie mieliśmy oczekiwania względem tej produkcji? Jak wyglądała jej promocja? Czy Favreau i Filoni zaserwowali nam festiwal cameo, czy może coś więcej? Jak oceniamy poszczególne rozwiązania fabularne? Jak broni się strona audio-wizualna całości? O tym wszystkim i wielu innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszym podcaście. A jako, że „Mandalorian i Grogu” to produkcja zdecydowanie dla młodszych odbiorców to na koniec odcinka zapraszamy na dyskusję z dzieciakami Jerry’ego, które opowiedzą jak wypada ten film z perspektywy zarówno fanów Grogu, jak i osób, które z serialem nie miały wiele do czynienia.
Opinii Młodych posłuchacie od: 01:44:49
Podcast: Play in new window | Download

