Spec Ops: The Line

Nie­mal­że dokład­nie rok temu Sick i Szy­mas spo­tka­li się w Duba­ju, by poroz­ma­wiać o jed­nej z naj­bar­dziej kon­tro­wer­syj­nych strze­la­nek ostat­niej deka­dy. Czy „Spec Ops: The Line” spraw­dza się jako gra 5–6 lat po swo­jej pre­mie­rze? Dla­cze­go nazy­wa się ją „anty­wo­jen­nym” sho­ote­rem? Czy Szy­mas to psy­cho­pa­ta? A może to Sick jest sza­lo­ny? Co wspól­ne­go mają kola­cja wigi­lij­na i „Spec Ops: The Line”? Posłuchajcie!

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.