Pierwsze wrażenia – Chucky

Infor­ma­cje na temat seria­lo­wej wer­sji przy­gód Chuc­ky­’e­go poja­wi­ły się daw­no. Jako głos lalecz­ki powró­cił Brad Douriff, a za pro­jekt zabrał się sam Don Man­ci­ni, ale nie było wia­do­mo czym dokład­nie ma być ta pro­duk­cja. Man­do i Jer­ry, jako fani serii, posta­no­wi­li spraw­dzić pilo­ta i… w sumie chy­ba nadal się nie dowie­dzie­li jaki jest pomysł na ten serial. Dla­cze­go tak się sta­ło? Czy Chuc­ky stra­cił swój humor i swo­ją dra­pież­ność? Czy prze­nie­sie­nie go w szko­le realia ma poten­cjał na cały sezon? A może pano­wie spo­dzie­wa­ją się spo­rej wol­ty w nad­cho­dzą­cych odcin­kach? Posłuchajcie! 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.