Jack Reacher: Jednym strzałem

Były śled­czy woj­sko­wy Jack Reacher (Tom Cru­ise), boha­ter serii powie­ści Lee Chil­da, wkro­czył na duży ekran w wybu­cho­wym thril­le­rze, któ­ry kry­ty­cy nazwa­li „nie­prze­cięt­nym”. Pięć osób zosta­je zastrze­lo­nych i wszyst­kie śla­dy pro­wa­dzą do męż­czy­zny, któ­ry przy­się­ga, że jest nie­win­ny. Tyl­ko jeden czło­wiek posia­da umie­jęt­no­ści i wystar­cza­ją­cą wpra­wę, by ujaw­nić praw­dzi­we­go zabój­cę – Jack Reacher nie liczy się z żad­ny­mi ograniczeniami.

 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.