Cloverfield

Z oka­zji pre­mie­ry „The Clo­ver­field Para­dox” Man­do i Sick posta­no­wi­li spraw­dzić, jak sta­rze­je się „Pro­jekt: Mon­ster”, a więc pierw­sza odsło­na try­lo­gii „Clo­ver­field”, któ­ra do kin tra­fi­ła pra­wie rów­no dzie­sięć lat temu. Dla Sic­ka był to powrót po wie­lu latach, dla Man­do zaś pierw­szy seans. Dla­cze­go Hubert dopie­ro teraz się­gnął po ten tytuł? Jak „Clo­ver­field” spraw­dza się jako found foota­ge? Jakie są moc­ne stro­ny tej pro­duk­cji? Czy potwór nadal spra­wia dobre wra­że­nie? O tym i wie­lu innych kwe­stiach posłu­cha­cie w dzi­siej­szym pod­ca­ście. Zapraszamy!

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.