Chłopaki – sezon 5
Po siedmiu latach do kin wróciły Gwiezdne wojny, ale również po siedmiu latach zakończył się jeden z najgłośniejszych seriali superbohaterskich, czyli „The Boys”. W wirtualnym studio spotkali się z tej okazji Sev z Pory Imperatora oraz Jerry, aby podyskutować o piątym sezonie tej produkcji. Z jakimi oczekiwaniami podchodziliśmy do finałowej odsłony tego serialu? Czy twórcy mieli ciekawy pomysł na domknięcie poszczególnych wątków, czy może nazbyt skupili się na promocji spin-offów? Dlaczego uważamy, że hasła o flanderyzacji postaci to leniwa kalka recenzencka? Czy showrunnerzy „Chłopaków” przegięli z ilością odniesień do bieżącej polityki, czy może to życie dogoniło satyrę? I w końcu, jak oceniamy wielki finał (i zakończenia wątków poszczególnych postaci)? O tym wszystkim i paru innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszym podcaście.
Podcast: Play in new window | Download

