Evil Dead

Zło wró­ci­ło. Jest głod­ne i chce nakar­mić się dusza­mi mło­dzie­ży spę­dza­ją­cej czas w dom­ku pośrod­ku lasu. Niby taka histo­ria nie ma racji bytu po fil­mie „Cabin in The Woods”, któ­ry posta­wił krop­kę nad i w tema­cie nawie­dzo­nych dom­ków w lesie. Ale mło­dy reży­ser z Uru­gwa­ju poka­zu­je, że prze­klę­ta książ­ką zna­le­zio­na w piw­ni­cy, nadal może roz­po­cząć inte­re­su­ją­cy i co waż­niej­sze, wcią­ga­ją­cy widza cykl zdarzeń.

Dzi­siaj w Masie Kul­tu­ry oce­nia­my naj­now­szy film „Evil Dead” oraz przy­po­mi­na­my w kil­ku sło­wach ory­gi­nal­ną serię Sama Raimi. Poma­ga nam w tym nie­za­wod­ny Jerry.

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na Masakultury.pl Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Kowal

http://masakultury.pl

Ojciec założyciel podcastu Masa Kultury. Fan popkultury. Uwielbia grać, czytać i oglądać filmy. W skrócie - introwertyczny eskapista. Zakochany po uszy w spaghetti westernach Sergio Leone, Indianie Jones i Powrocie do Przyszłości.

Szymon Adamus

http://Obywatelhd.pl

Bloger z aspiracjami na YouTubera, pisarza i twórcę gier, który obiecał sobie, że niedługo coś z tymi aspiracjami zrobi. Współtwórca podcastu Masa Kultury, któremu niedawno stuknęła setka, bloga ObywatelHD, najlepszego bloga o telewizorach w Polsce, autor powieści "Trójka" i dwóch komiksów. Wierzy, że życie jest piękne, a ludzie wspaniali.