Strefa Mroku – epizod specjalny – Podsumowanie pierwszego sezonu

Stało się!

Pod­cast “Strefa mroku” koń­czy rok! W spe­cjal­nym, pod­su­mo­wu­ją­cym pierw­szy sezon, pod­ka­ście mamy dla Was moc atrak­cji. Poja­wią się: Rafał (“Strefa mroku”), Łukasz “Żar­łok” (“Żar­łok TV”), Damian “Dah­man” (“Fan­ta­sma­gie­ria”) i Jacek (“Strefa mroku”), aby razem wybrać naj­lep­sze odcinki sezonu, pody­sku­to­wać, pospie­rać się, a przy tym dobrze się bawić. A dla Was słu­cha­cze mamy dodat­kowo kon­kurs: wystar­czy wsłu­chać się w ten epi­zod, odpo­wie­dzieć na pyta­nia i wysłać odpo­wiedź na fan­page Face­book “Strefy mroku”. Do wygra­nia super fil­mowa nagroda! Miłego i eks­cy­tu­ją­cego odsłu­chu!

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na StrefaMrokuPodcast.pl 

Ekipa „Kon­glo­me­ratu pod­ca­sto­wego” życzy kolej­nych lat nada­wa­nia!

Jacek Rokosz

Jacek Rokosz

http://www.strefamrokupodcast.pl/

Doktor sztuki filmowej, absolwent łódzkiej filmówki, z wykształcenia reżyser filmów animowanych. Wykłada na macierzystej uczelni i na Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie, gdzie jest prodziekanem. Jego specjalnością są filmy klasy B, którym poświęcił doktorat. Popularyzuje złe filmy m.in. na festiwalach Transatlantyk w Poznaniu i Cropp Kultowe w Katowicach. Współpracuje z warszawskim kinem Muranów, gdzie od lat prezentuje najgorsze filmy świata.

Łukasz Skura

Łukasz Skura

Kiedyś SKura, dzisiaj już Żarłok - pożera filmy, książki, płyty a przede wszystkim testuje dobre i złe żarcie na ŻTV. W wolnych chwilach katuje ludzi swoją niestrawną gitarą.

Damian

Damian "Dahman" Paluch

http://www.fantasmagieria.net/

Były amigowiec, który mimo przesiadki na pc, a później na konsole, nigdy nie przestał być wierny pierwszej miłości. Guru polskiego podcastu o grach. Wielokrotny zwycięzca prestiżowej nagrody podcaster roku w kategorii - audycje o grach komputerowych i nie tylko. Twórca Najpodcastu, znanego w pewnych kręgach jako Fantasmagieria, czyli jednego z najdłużej nadawanych polskich podcastów, będącego od 2008 roku niezmienną inspiracją dla pokoleń podcasterów.