Sztorm stulecia

"Sztorm stulecia" to historia o niewielkiej społeczności małej wyspy uwięzionej przez gwałtowny sztorm i przerażające, wszechwiedzące zło. "Dajcie mi to czego chcę, a odejdę", mówi istota, która każe nazywać się Linoge. Mieszkańcy miasteczka są pewni jednego: o ile grube mury miejskiego ratusza są w stanie pomóc im przetrwać nawałnicę, przed wszechogarniającym, potężnym złem, które trwa od zarania dziejów, nic nie jest w stanie ich ochronić.

promo odcinka #1 | promo odcinka #2 | promo odcinka #3

Zarygluj drzwi, sprawdź światła, zrób zapasy. Nadchodzi Sztorm stulecia. Zapowiada się prawdziwy horror. W dziewięćdziesiątym siódmym odcinku podcastu Radio SK, najdłuższą jak dotąd dyskusję prowadzą Mando i Skura, omawiając jeden z ciekawszych mini-seriali opartych na scenariuszu Stephena Kinga. Zarygluj drzwi, sprawdź światła, zrób zapasy... i słuchaj.

Przydatne linki:


- 12 Angry Men (1957)
- 12 Angry Men (1997)
- Bad Day at Black Rock (1955)


 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Łukasz Skura

Łukasz Skura

Kiedyś SKura, dzisiaj już Żarłok - pożera filmy, książki, płyty a przede wszystkim testuje dobre i złe żarcie na ŻTV. W wolnych chwilach katuje ludzi swoją niestrawną gitarą.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608687 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996