Stephen King poleca #5: Deliverance

Wyrusz w ekstremalną przygodę, w której człowiek musi zmierzyć się z naturą. Jon Voight, Burt Reynolds, Ned Beatty i Ronny Cox wcielili się w role "weekendowych wojowników", którzy w dwóch kajakach spływają rzeką poprzez nieznane sobie tereny - i odkrywają dzikie obszary przerażenia. Reżyser John Boorman zabiera ich - jak i widzów - w niebezpieczną wyprawę, gdzie będą musieli walczyć o przetrwanie. Film, nakręcony na podstawie powieści Jamesa Dickeya.

Odcinek zapowiadany kilka miesięcy temu. Wreszcie dopłynęliśmy! Choć niestety nie w pełnym składzie... podobnie jak bohaterowie filmu 🙂 W dziewięćdziesiątym piątym odcinku podcastu Radio SK kontynuujemy serię zapoczątkowaną przed rokiem, a przerwaną w czerwcu. Za wiosło złapał Skura, który omawia kolejny film szczególnie polecany przez Stephena Kinga. Dzisiaj zapraszamy do wysłuchania recenzji filmu "Deliverance" z 1972 roku.

promo odcinka #1 | promo odcinka #2

Przydatne linki:


Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Łukasz Skura

Łukasz Skura

Kiedyś SKura, dzisiaj już Żarłok - pożera filmy, książki, płyty a przede wszystkim testuje dobre i złe żarcie na ŻTV. W wolnych chwilach katuje ludzi swoją niestrawną gitarą.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608687 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996