Mr. Mercedes – sezon 1

Zgodnie z zapowiedziami sprzed ośmiu tygodni... to znaczy sprzed pół roku, powracamy, aby omówić dla Was pierwszy sezon serialu "Mr. Mercedes". Nasze wrażenia po pilocie były pozytywne i byliśmy bardzo ciekawi, jak twórcy poradzą sobie z całością tej historii. Jeżeli zastanawiacie się, na jakie zmiany zdecydowali się scenarzyści, które elementy serialu przypadły nam do gustu, jak zapatrujemy się na kolejne sezony i czy Jerry przeczyta książkowy oryginał, zapraszamy na dzisiejszy odcinek!

Omówienie zmian pomiędzy książką, a serialem (delikatne spojlery) 8.15-13.22

Strefa spoilerowa od 20.00

Podcasty o książkowej trylogii o detektywie Hodgesie:

Pierwsze wrażenia "Mr. Mercedes" - Pilot

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996