Intro to Alien Invasion

Stacy, znakomita, uzdolniona astrobiolożka na Uniwersytecie Fenton zaplanowała sobie, że spędzi kolejną wiosenną przerwę sama w kampusie. Jednak gdy w małe studenckie miasteczko uderza huragan zrywając linie wysokiego napięcia i niszcząc przekaźniki telefoniczne, Stacy i jej przyjaciele zostają odcięci od świata zewnętrznego w najgorszym momencie: w trakcie kosmicznej inwazji...

... Kiedy kosmiczne insekty dobierają się do studentów i pracowników uczelni zmieniając ich w śliniące się i mamroczące potwory, grupka odmieńców musi stanąć ramię w ramię by powstrzymać pasożytniczą inwazję. Tymczasem ożywają długo hamowane uczucia Stacey do jej przyjaciółki Charlotte a podziwiany przez nią profesor staje się największym wrogiem studentów.

W dzisiejszej audycji omawiam komiks "Intro to Alien Invasion" autorstwa Owena Kinga, Marka Jude Poiriera oraz Nancy Ahn.

Podcast ukazał się pierwotnie w Radiu SK. Skomentuj pod pierwotnym postem!

 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607462 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996