Splat!FilmFest 4 na żywo: dzień 3

Trwa właśnie czwarta edycja Splat! Film Fest, tj. największego i najważniejszego w Polsce festiwalu filmowego horroru. Jak wyglądała festiwalowa  środa? O tym opowie Szymon Cieśliński (Nekropolitan).

Czym tym razem zaskoczył blok filmów krótkometrażowych? Dlaczego prelekcja o "horrorze menstruacyjnym" nie była udana? Jak wypadło spotkanie z Markiem Piestrakiem? Jak ogląda się "Wilczycę" trzydzieści pięć lat po jej premierze? O czym opowiada "Diamantino"? Posłuchajcie.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608956 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996