Słuchowiska Lśnienia

Z oka­zji Miko­ła­jek życzymy wszyst­kim Słu­cha­czom Nawie­dzo­nego Pod­ca­stu i Czy­tel­ni­kom ser­wisu Nekro­po­li­tan hor­ro­ro­wych pre­zen­tów, dwóch dych na gwiazdkę oraz uda­nego week­endu z dala od Łucji, dogo­ry­wa­ją­cego Rudolfa, Czy­stego, pro­fa­nów i den­ty­stów! =)
A przy oka­zji zapra­szamy do wysłu­cha­nia, co Mando i Szy­mas mają do powie­dze­nia na temat słu­cho­wisk grozy dołą­czo­nych pięć lat temu do dru­giego numeru nie­ist­nie­ją­cego już maga­zynu „Lśnie­nie”.

Łukasz Orbi­tow­ski – „Rze­czy i cuda”.

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blogu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.