Scare PewDiePie

Kim jest Felix Kjel­l­berg? Co łączy naj­chęt­niej sub­skry­bo­wany kanał na YouTube z hor­ro­rem? Czym jest Scare Pew­Die­Pie? Co łączy Felixa i Roberta Kirk­mana? Czym jest YouTube Red? Jak zare­ago­wałby Szy­mas, gdyby mafia porwała go na dzień przed jego uro­dzi­nami? Odpo­wie­dzi na te i inne pyta­nia usły­szy­cie w osiem­dzie­sią­tym Nawie­dzo­nym Pod­ca­ście!

YouTube Red
Aktu­alna ramówka YTR
Dar­mowy epi­zod Scare Pew­Die­Pie

Przy­kła­dowe play­li­sty:
Pew­die gra w małe hor­rory
Pew­die gra w małe hor­rory (Ocu­lus Rift)
Pew­die gra w jesz­cze inne hor­rory
Pew­die gra w Outlast
Pew­die gra w The Last of Us
Wszyst­kie play­li­sty

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blogu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Rafał Wroński

Rafał Wroński

Wieczny student z nadzieją na doktorat. Trochę pisarz, trochę grafik. Entuzjasta dziwnych zbiegów okoliczności - gorący kibic przypadku. Majsterkowicz-wynalazca. Meloman, kinoman i insomniak z niebezpiecznym poczuciem humoru. Badacz ludzkich zachowań. Obecnie: przerażony stanem cywilizacji. Introwertyczny choleryk ze skłonnościami do lekkiej paranoi. Słowem wariat...