Rusty Lake Hotel / Roots / Paradise

W dwieście siódmym tygodniu nadawania Szymas zaprasza Was na wycieczkę krajoznawczą po okolicach Rusty Lake. Odwiedzmy Hotel na wyspie, poznamy losy rodziny Vanderboomów oraz trafimy na nękaną plagami egipskimi wyspę Raj. Czym trylogia "Rusty Lake" wyróżnia się na tle innych produkcji w konwencji puzzle escape games? Jakie zagadki przygotowali dla nas developerzy? Czy w trakcie rozgrywki raczej polujemy na piksele, czy może rozrysowujemy sobie dziwne symbole w notatniku położonym obok myszki i klawiatury? Co łączy Miasteczko Twin Peaks z Rusty Lake? Dowiecie się tego już za chwilę. Tylko w Nawiedzonym Podcaście!

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blogu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996