Pyrkon 2017

W sto trzy­dzie­stym dru­gim Nawie­dzo­nym Pod­ca­ście usły­szy­cie opa­trzoną krót­kim wstę­pem wie­lo­gło­sową rela­cję na żywo z Ogól­no­pol­skiego Festi­walu Fan­ta­styki Pyr­kon 2017. Dowie­cie się z niej m.in., czy do Pozna­nia zago­ścił kolej­kon, jak wypa­dły pre­lek­cje Petera Wat­tsa, jak brzmią tytuły naj­lep­szej pre­lek­cji na sobot­niego kaca, czwar­tego jeźdźca apo­ka­lipsy oraz naj­waż­niej­szej książki ubie­głego roku, kto kupo­wał mleko w pią­tek po 23, kto ma natu­ralny talent do wygry­wa­nia w Marvel vs Cap­com, jak wypadł panel poświę­cony stra­chom spod łóżka i wielu innych rze­czy 😉

Pyr­kon 2016 – Rela­cja na żywo
Pyr­kon 2015 – Pyr­kon Grozy
Pyr­kon 2014 – Rela­cja na żywo
Pyr­kon 2013 Pod­cast oraz Tekst

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blogu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Bogusia Szewczyk

Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania księgarka, z przypadku podcasterka. Wieczna entuzjastka wszystkiego, co ma związek z sensacją i szeroko rozumianą fantastyką. Fanka The X files na zawsze!! Niereformowalna gaduła, gotowa zamęczyć was rozedrganym z emocji słowotokiem.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

http://jerrystales.blogspot.com/

Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji. Na co dzień pisze i nagrywa na swoim blogu i udziela się jako redaktor serwisu Carpe Noctem.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Rafał Wroński

Rafał Wroński

Wieczny student z nadzieją na doktorat. Trochę pisarz, trochę grafik. Entuzjasta dziwnych zbiegów okoliczności - gorący kibic przypadku. Majsterkowicz-wynalazca. Meloman, kinoman i insomniak z niebezpiecznym poczuciem humoru. Badacz ludzkich zachowań. Obecnie: przerażony stanem cywilizacji. Introwertyczny choleryk ze skłonnościami do lekkiej paranoi. Słowem wariat...