Monstressa. Przebudzenie (tom 1)

W sto osiemdziesiątym drugim Nawiedzonym Podcaście Bogusia, Jerry i Szymas sięgają po kolejny wydawany w Polsce przez Non Stop Comics tytuł od Image Comics, tj. po "Monstressę". Na ile wciągnęły nas losy Półwilczycy Maiki, zamieszkującego jej ciało demona, kota Rena i lisiczki Kippy? Jak sprawdza się ta hybryda kilku różnych konwencji w oprawie graficznej będącej mieszanką mangi, amerykańskiego mainstreamu i komiksu europejskiego? Czy jest to bardziej dark fantasy, horror czy może steam- lub arcane punk? Jak "Monstressa" wypada na tle innych tytułów od Non Stop Comics? Czy straszy, bawi, a może rozczarowuje? Dowiecie się tego już za chwilę.

Nasze recen­zje pozo­sta­łych komik­sów od wydaw­nic­twa Non Stop Comics.

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blo­gu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Bogusia Szewczyk

Bogusia Szewczyk

Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania księgarka, z przypadku podcasterka. Wieczna entuzjastka wszystkiego, co ma związek z sensacją i szeroko rozumianą fantastyką. Fanka The X files na zawsze!! Niereformowalna gaduła, gotowa zamęczyć was rozedrganym z emocji słowotokiem.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996