Masters of Horror cz. 3

Po dwu­na­stu tygo­dniach prze­rwy do Nawie­dzo­nego Pod­ca­stu powraca trój­głos Jerry, Mando i Szy­mas. Tym razem wyjąt­kowo raczej się ze sobą nie zga­dzamy, wciąż wcho­dzimy sobie w słowo, wybu­chamy nie­kon­tro­lo­wa­nym śmie­chem i zdra­dzamy sekrety kolej­nych Mistrzów Hor­roru, a że opie­ramy się na chro­no­lo­gii Cari­smy, to w tym tygo­dniu posłu­cha­cie o epi­zo­dach Chora dziew­czynaJasno­włose dziecko oraz Auto­sto­po­wiczka.

MoH cz. 1
MoH cz. 2

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blogu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

http://jerrystales.blogspot.com/

Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji. Na co dzień pisze i nagrywa na swoim blogu i udziela się jako redaktor serwisu Carpe Noctem.