Jurajskie Roztocze

Nastał kolejny tydzień, więc Szymas tradycyjnie już szuka nowych pomysłów na to, jak utrudnić sobie życie. Tym razem postanowił, że zamiast normalnego podcastu, zaserwuje Wam podcastowe combo, a więc jedno nagranie, w którym omówi dwa zupełnie niezwiązane ze sobą teksty kultury. Padło na film i książkę. Na Jurassic World (2015) oraz na Horror na Roztoczu. O tym, jak głaskanie umierających brontozaurów odmienia życie korposzczurów oraz o tym, co wyśnił Łukasz Kiełbasa, posłuchacie tylko w Nawiedzonym Podcaście!

Jurassic World: 5:35 - 29:30
Horror na Roztoczu: 29:30 - 40:50

Strona Projektu Horror na Roztoczu
Wielki nieobecny i jego bakalie

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blogu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!
Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608620 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996