Czas podsumowań

W jubileuszowym, dziesiątym odcinku Nawiedzonego Podcastu, który powstawał wyjątkowo długo w dość ekstremalnych warunkach, Szymas i jego liczni goście podsumowują miniony rok 2014 pod kątem szeroko pojętej grozy. Rozmawiamy o horrorach, które nadrobiliśmy w przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy i które z tego czy innego względu zapadły nam w pamięć. Polecamy, odradzamy, podziwiamy i krytykujemy. Dodatkowo Szymas opowiada o tym, jak mu się nagrywa podcast, narzeka na złośliwość rzeczy martwych i brak czasu oraz zastanawia się nad tym, co czeka słuchaczy Nawiedzonego Podcastu w mniej lub bardziej odległej przyszłości.
Serdecznie witamy Was w roku 2015! I równie serdecznie zapraszamy do słuchania!

Podcasty i inne rzeczy, o których wspominamy:

Kingowe Podsumowanie roku 2014 [Radio SK]

Ostatnie egzemplarze "Teatro Grottesco" Ligottiego
Wojciech Gunia: Bardzo długo była tylko ciemność (opowiadanie)
Jerry o serialu "True Detektyw"

Opowieści grozy [Nawiedzony Podcast]
Słuchowiska Lśnienia [Nawiedzony Podcast]

Grzegorz Gajek: "Ciemna strona księżyca" [Karpiowy Podcast]
Grzegorz Gajek: "Szaleństwo przychodzi nocą" [Karpiowy Podcast]
Stefan Darda: "Czarny Wygon" Tom 1 [Nawiedzony Podcast]
Stefan Darda: "Czarny Wygon" Tom 2 [Nawiedzony Podcast]
Stefan Darda: "Dom na Wyrębach" [Karpiowy Podcast]
Stephen King "Przebudzenie" [Radio SK]

13 grzechów (2014) [Nawiedzony Podcast]
Babadook (2014) [Nawiedzony Podcast]
Byzantium (2013) [Nawiedzony Podcast]
Dobrane Małżeństwo (2014) [Radio SK]
Mercy (2014) [Radio SK]
Noc Oczyszczenia (2012) [Kombinat]
Rogi (2014) [Radio SK]
Zombeavers (2014) [Nawiedzony Podcast]

W zajawce nowego odcinka wykorzystano utwór: "Ghostpocalypse - 4 Temptress" Kevin MacLeod (incompetech.com). Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Klaudia Dink

Klaudia Dink

http://gleboka-czerwien.blogspot.com/

Fanka filmowego horroru, w szczególności slasherów i found footage. Swoją pasją stara się dzielić na swoim blogu.

Łukasz Skura

Łukasz Skura

Kiedyś SKura, dzisiaj już Żarłok - pożera filmy, książki, płyty a przede wszystkim testuje dobre i złe żarcie na ŻTV. W wolnych chwilach katuje ludzi swoją niestrawną gitarą.

Rafał Wroński

Rafał Wroński

Wieczny student z nadzieją na doktorat. Trochę pisarz, trochę grafik. Entuzjasta dziwnych zbiegów okoliczności - gorący kibic przypadku. Majsterkowicz-wynalazca. Meloman, kinoman i insomniak z niebezpiecznym poczuciem humoru. Badacz ludzkich zachowań. Obecnie: przerażony stanem cywilizacji. Introwertyczny choleryk ze skłonnościami do lekkiej paranoi. Słowem wariat...

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608887 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996