Ash vs Evil Dead S02

W sto dwu­dzie­stym trze­cim tygo­dniu nada­wa­nia opusz­czeni przez swo­jego mistrza i prze­wod­nika Kelly oraz Pablo uma­wiają się na ran… tj. na nagra­nie pod­ca­stu poświę­co­nego dru­giemu sezo­nowi serialu Ash vs Evil Dead. Jeżeli cie­kawi Was, jak Jymas i Szerry oce­niają nowe przy­gody Asha i spółki, czy sekwen­cja w szpi­talu ich prze­ra­ziła, a ta w kost­nicy obrzy­dziła oraz co sądzą o wątku Ruby i Baala, zapra­szamy do słu­cha­nia!

UWAGA! Spo­ilery od 34:31

Nawie­dzony Pod­cast o wszyst­kich fil­mach z serii Mar­twe zło

Nawie­dzony Pod­cast o AvsED (S01)

Jerry o AvsED (S01) dla Pul­po­zaura

Mando o AvsED (S01) dla Głosu kul­tury

Mando o AvsED (S01) w Moich seria­lach

Mando o AvsED (S02) w Moich seria­lach

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blogu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

http://jerrystales.blogspot.com/

Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji. Na co dzień pisze i nagrywa na swoim blogu i udziela się jako redaktor serwisu Carpe Noctem.