451 stopni Fahrenheita

Skura powraca na łamy Konglomeratu, aby opowiedzieć o powieści, do lektury której zabierał się od dawna - 451 stopni Fahrenheita. Jak klasyk Bradbury'ego wypada w zestawieniu z innymi książkami tego autora? Czy świat wykreowany na kartach powieści kupił Żarłoka? Jak spodobała mu się pierwsza ekranizacja i czy planuje on zmierzyć się z wersją zrealizowaną przez HBO? O tym wszystkim i o paru innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszym odcinku!

Łukasz Skura

Łukasz Skura

Kiedyś SKura, dzisiaj już Żarłok - pożera filmy, książki, płyty a przede wszystkim testuje dobre i złe żarcie na ŻTV. W wolnych chwilach katuje ludzi swoją niestrawną gitarą.

  • Jakub Szczot­ka

    Miła nie­spo­dzian­ka. W sam raz na relaks po tatrzań­skiej włó­czę­dze. Rów­nież mam tą książ­kę na liście od lat i jakoś nie mogę się zebrać. W koń­cu chy­ba zali­czę w for­mie naj­now­sze­go słu­cho­wi­ska audioteki.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608956 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996