Zabij albo zgiń. Tom 3

Dylan zrezygnował z zabijania, wrócił natomiast do leków. Demon zniknął z jego życia, spokój nie trwał jednak długo, gdyż w lokalu ukochanej chłopaka zaczęli węszyć rosyjscy gangsterzy.

Czym tym razem zaskoczy nas historia napisana przez Eda Brubakera? Jak Jerry i Szymas oceniają cały wątek rosyjskiej mafii? Czy oprawa graficzna Seana Phillipsa w końcu nam się przejadła? Co sądzimy o niechronologicznej, porwanej narracji? Posłuchajcie.

Komiks "Zabij albo zgiń. Tom 3" kupicie w sklepie wydawnictwa Non Stop Comics.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996