Z archiwum X – 11x04 – The Lost Art of Forehead Sweat

Darin Morgan to scenarzysta specyficzny, który łączy melancholię z (czasem absurdalnym) humorem. I to głównie z odcinków komediowych jest znany. Po tym jak w dziesiątym sezonie epizod jego autorstwa był najjaśniejszym punktem całości, bardzo wyczekiwaliśmy co takiego nam zaserwuje w "The Lost Art of Forehead Sweat". I trzeba powiedzieć jedno, nawet pomimo wysokich oczekiwań nie tylko się nie zawiedliśmy, ale dostaliśmy kawał naprawdę kapitalnego "Z archiwum X".  W odcinku dyskutujemy o ułudzie wspomnień, zachwycamy się unikatowym koktajlem złożonym z elementów komediowych i bardzo poważnych, komplementujemy reżyserię i staramy się wychwycić jak największa liczbę smaczków, które twórcy dla nas przygotowali. Posłuchajcie i do usłyszenia wkrótce, my nie możemy się doczekać!

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Bogusia Szewczyk

Bogusia Szewczyk

Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania księgarka, z przypadku podcasterka. Wieczna entuzjastka wszystkiego, co ma związek z sensacją i szeroko rozumianą fantastyką. Fanka The X files na zawsze!! Niereformowalna gaduła, gotowa zamęczyć was rozedrganym z emocji słowotokiem.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6609357 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996