Z archiwum X – 11x03 – Plus One

Trzeci odcinek 11. sezonu „The X Files” - „Plus One” już za nami. Tym razem Mulder i Scully rozwiązują sprawę serii samobójstw w małym miasteczku. Co wspólnego z tajemniczymi zgonami ma grające w „Wisielca” rodzeństwo? A może to sprawka Doppelgängera?

„Z archiwum X” wraca do swoich korzeni i tym razem serwuje klasyczną sprawę tygodnia. Jak wpłynie to na opinię ekipy Konglomeratu? Jakie szalone teorie przyjdą nam do głowy? Czy serial potrafi jeszcze czymś zaskoczyć? Kim jest Kevin Hooks? I czy ktoś z nas jest shipperem?

Posłuchajcie!

Uwaga od 5 minuty kontrolę nad mikrofonem Mando przejął jego zły bliźniak, co niestety wpłynęło na jakość nagrania. Nie martwcie się jednak – ten drugi Hubert też ma sporo do powiedzenia.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Bogusia Szewczyk

Bogusia Szewczyk

Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania księgarka, z przypadku podcasterka. Wieczna entuzjastka wszystkiego, co ma związek z sensacją i szeroko rozumianą fantastyką. Fanka The X files na zawsze!! Niereformowalna gaduła, gotowa zamęczyć was rozedrganym z emocji słowotokiem.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6609023 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996