XIII Dzień czarnego słońca

Widząc lukę w konglomeratowej rozpisce nagrań, Szymas chwycił za dyktafon, by opowiedzieć o swojej przygodzie z pierwszym tomem komiksowej "Trzynastki". W jakich okolicznościach nabyłem komiks? Jakie było moje ulubione demo gry w latach 2003-2004? Czy fabuła XIII sprawia wrażenie lepszej czy gorszej od tej z powieści Ludluma, którą inspirowali się jej twórcy? Tego dowiecie się z dzisiejszego nagrania.

 

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607462 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996