What Remains of Edith Finch

Mieliście kiedyś do czynienia z grą, która gdyby była książką byłaby pop-upem, powieścią szkatułkową i zbiorem opowiadań? Jednocześnie byłaby powieścią obyczajową, fantasy, kryminałem, horrorem i powieścią psychologiczną? Czymś takim jest właśnie zeszłoroczna What Remains of Edith Finch od kanadyjskiego studia Giant Sparrow. Można ją nazwać również symulatorem chodzenia, ale tak naprawdę to przejmująca historia rodziny przeżywana przez nastoletnią Edith, która po latach wraca do rodzinnej posiadłości by przeżyć śmierci swoich krewnych. Sick przeszedł ją w ciągu tygodnia trzykrotnie i nie może wyjść z podziwu. Pokusił się nawet o określenie jej najlepszym doświadczeniem jakie dostarczyły mu gry. Sprawdźcie koniecznie naszą propozycję!

Rafał Siciński

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608956 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996