Wbrew naturze: Polowanie (tom 2)

Życie świnki Leslie legło w gruzach. Prześladujący ją w snach wilk to pradawne bóstwo, które chce przejąć kontrolę nad jej ciałem i duszą, propagandowa maszyna państwowa uczyniła z niej poszukiwanego listem gończym mordercę, a syn prezydenta zrobi wszystko, by ją dopaść.

Jak Szymas ocenia swój powrót do zamieszkanego przez antropomorficzne zwierzęta, dystopijnego państwa? Czy przesunięcie akcentów z obyczaju na wątki mitologiczno-fantastyczne wyszło komiksowi na dobre? Jak prezentują się ilustracje Andolfo? Posłuchajcie.

Komiksy z serii "Wbrew naturze" kupicie w sklepie wydawnictwa Non Stop Comics.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996