Wataha – sezon 2

"Wataha" powróciła po trzech latach z przerwy z drugim sezonem. Pierwsza odsłona okazała się udanym serialem gatunkowym, który łączył thriller z kryminałem i kusił bieszczadzkim klimatem, ale pozostawił nas z dość dużym cliffhangerem na koniec.

Punktem wyjścia nowej opowieści jest zabójstwo grupy uchodźców, którzy zostają znalezieni niedaleko Ustrzyk, w Bieszczadach. Okazuje się, że zbrodnia ma związek z wydarzeniami z przeszłości. Do sprawy zostaje oddelegowana znana już nam pani prokurator Dobosz, która prowadziła sprawę Rebrowa cztery lata wcześniej. Na scenę powracają również starzy znajomi z samym Rebrowem na czele.

Czy nowy sezon jest skonstruowany jak klasyczny sequel, więcej, mocniej, lepiej? Jak wypada powrót po latach do tych znanych już postaci? Co jest siłą nowej "Watahy" I czy w końcu dostajemy dobre domknięcie poszczególnych wątków? Posłuchajcie!

 

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608620 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996