Vampirina

Vampirina Hauntley jest wampirzycą. Przeprowadziła się z rodzicami, duchem Emilem, maszkaronem Gregorią i mięsożerną rośliną Penelopą z Transylwanii do Pensylwanii, gdzie próbuje zaaklimatyzować się w ludzkiej szkole i znaleźć ludzkich przyjaciół.

Wydawnictwo Egmont wydało w Polsce cztery tytuły poświęcone tej bohaterce serialu emitowanego przez Disney Junior. Ukazały się one w seriach Biblioteka mądrego dziecka, Kocham ten film, Chwyć bajeczkę oraz Koloruj, czytaj, naklejaj. Czym różnią się od siebie te serie wydawnicze? Jak książkowe adaptacje autorstwa Chelsea Beyl trafiły w ręce Szymasa? Co oferują młodemu czytelnikowi? Posłuchajcie.

Omawiane publikacje może­cie kupić w skle­pie wydaw­nic­twa Egmont.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608821 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996