Uniwersum Metro 2033: Korzenie niebios

Stała się rzecz zaskakująca i po raz pierwszy przy okazji omówienia powieści z Uniwersum Metro 2033 mamy dialog. Doświadczony stalker Mando, który ma za sobą niemalże wszystkie książki z tej serii jakie zostały wydane w Polsce, wprowadził bowiem w ten postapokaliptyczny świat nowicjusza. Czy Jerry da się wciągnąć w to powieściowe uniwersum na dłużej? Jak nasz duet ocenia pierwszą, włoską książkę spod szyldu Metro 2033, która doczekała się nadzwyczaj skrajnych opinii pośród fanów Uniwersum? Co ma książka do zaoferowania starym wyjadaczom i czy może stanowić dobre otwarcie dla świeżaków? O tym posłuchacie zabrawszy się za dzisiejszą rozmowę.

 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608754 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996