Transmetropolitan. Tom 2

Misiael i Jerry spotkali się ponownie aby podyskutować o komiksie, a na warsztat wzięli drugi tom serii "Transmetropolitan", który zbiera przede wszystkim dwie historie o silnym zabarwieniu politycznym - "Rok drania" oraz "Nowe męty społeczne". Czy po dwudziestu latach od premiery opowieść tak bardzo skupiona na wątkach społeczno-politycznych nie straciła na aktualności? Jak Ellis radzi sobie z przedstawieniem sceny politycznej? Jak wypadają wątki poboczne związane z życiem prywatnym Pająka oraz jego asystentek? Czy Robertsonowi nadal udaje się wpisywać z rysunkami idealnie w ton i klimat opowieści? O tym wszystkim przekonacie się w dzisiejszym odcinku!

Transmetropolitan kupicie oczywiście w sklepie Egmontu.

Michał Ochnik

http://mistycyzmpopkulturowy.blogspot.com/

Pisarz, scenarzysta komiksowy i słuchowiskowy, bloger. Beznadziejny fan fantastyki, klasycznych animacji studia Warner Bros.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996