Tomb Raider

Młoda kurierka z Londynu ledwo wiąże koniec z końcem, jednak odmawia przyjęcia spadku po majętnym ojcu, który zaginął siedem lat wcześniej. Lara nie wierzy w śmierć rodzica, więc gdy tylko natrafia na trop prowadzący do ostatniego miejsca jego pobytu, rzuca wszystko i wyrusza na tajemniczą wyspę, będącą jednocześnie miejscem pochówku pradawnej czarodziejki o pseudonimie "Matka Śmierci".

Chociaż Szymas od zawsze wolał Cate Archer od Lary Croft, postanowił obejrzeć film „Tomb Raider” i podzielić się z Wami swoimi przemyśleniami na jego temat. Czy Alicia Vikander jest Larą z krwi i kości? Czy film wywołuje tak duży dysonans poznawczy, jak gry które adaptuje? Co jest największą bolączką tej ekranizacji? Czy czekam na sequel? Posłuchajcie.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607663 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996