The X Files: 30 Days of Night

"The X Files" wraca!

Dopiero co potwierdzono 11 sezon , a ekipa Konglomeratu bierze na warsztat kolejną publikację związaną z tym kultowym serialem. Tym razem recenzja komiksowego crossovera - "The X Files/30 Days of Night" od wydawnictwa IDW. Scenariusz za który, odpowiadają Steve Niles i Adam Jones zilustrowały kadry autorstwa Toma Mandrake'a.

Agenci Muller i Scully zostają wezwani do małego miasteczka na Alasce, gdzie usiłują rozwikłać zagadkę brutalnych morderstw kierowców ciężarówek. Czy to możliwe, że sprawcami tych zbrodni mogą być wampiry??? Czy można je pokonać? I jak udokumentować wyniki śledztwa?

Jak wypadło połączenie dwóch hermetycznych serii komiksowych? Na to pytanie odpowiedzi udzieli wam Bogusia.

Zapraszamy!

 

Bogusia Szewczyk

Bogusia Szewczyk

Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania księgarka, z przypadku podcasterka. Wieczna entuzjastka wszystkiego, co ma związek z sensacją i szeroko rozumianą fantastyką. Fanka The X files na zawsze!! Niereformowalna gaduła, gotowa zamęczyć was rozedrganym z emocji słowotokiem.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608553 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996