The Swapper

Kolonizacja kosmosu nie zawsze wychodzi ludziom na dobre. Załoga statku kosmicznego Tezeusz, podczas eksploracji planety Chori V trafia na niezwykłe formacje skalne, które wykazują dziwne właściwości. Okazują się pradawną obcą rasą, która przenika do snów i myśli załogi. Bohater, prowadzony przez gracza, na miejsce akcji trafia na tyle późno, że pozostaje mu jedynie rozwiązywać zagadkę opuszczonej stacji kosmicznej. Dzięki Swapperowi, urządzeniu do klonowania i przenoszenia swojej świadomości pomiędzy klonami, stworzonemu pod wpływem myśli obcych, próbuje uruchomić wygasłą infrastrukturę, wezwać pomoc i uciec z kosmicznej pułapki. Sick opowiada o niezależnej i wielce oryginalnej grze logicznej THE SWAPPER, która swoją stylistyką i atmosferą nawiązuje do klasyków science-fiction.

 

Rafał Siciński

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608620 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996