The Superior Spider-Man. Ostatnie życzenie (tom 1)

Doctor Octopus dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i sprytowi zdołał podstępem zamienić się ciałami z Peterem Parkerem. Peter został uwięziony w umierającym ciele Otto Octaviusa, ten zaś przejął ciało, supermoce i wspomnienia Parkera. Czy uwięziony w rozpadającym się worku mięsa Peter ma szanse w starciu z nowym Spider-Manem? W jaki sposób Doc Ock wykorzysta swoje nowe życie? Tego dowiecie się po lekturze albumu "The Superior Spider-Man. Ostatnie życzenie", na który składają się zeszyty 698-700 z serii Amazing Spider-Man ze scenariuszem Dana Slotta oraz ilustracjami Richarda Elsona i Humberto Ramosa. oraz dwie krótkie historie, niepowiązane z główną fabułą.

W dzisiejszym podcaście omawiamy jeden z pierwszych w Polsce komiksów spod znaku Marvel Now. Jak przyjęliśmy tak gwałtowną ingerencję w świat Pajączka? Czy finałowy twist przekonał nas do pomysłu Slotta? Jak oceniamy oprawę graficzną tomu? Czy sięgniemy po drugi album Superiora? Posłuchajcie.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996