The Superior Spider-Man. Mój własny najgorszy wróg (tom 2)

Peter Parker zmarł w ciele Otto Octaviusa, zaś Otto żyje dalej w ciele Petera. Wraz z jego wielką mocą przejął także wielką odpowiedzialność, licznych wrogów oraz obcych "znajomych". Czy nowy Spider-Man będzie lepszy od poprzedniego? Jak zmieni swoje metody działania? Czy zwycięży w starciu z nową Złowieszczą szóstką, Sępem oraz Masakrą? Czy znajdzie wspólny język z Mary Jane? Jak poradzi sobie z J. Jonahem Jamesonem? A jak z podejrzliwą Carlą Cooper? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w komiksie. W podcaście zaś wyjaśnimy Wam, czym ta opowieść różni się od tradycyjnych historii o Pajączku, zrecenzujemy prace nowych rysowników oraz zastanowimy się nad sensem uśmiercenia Petera.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996