The Sexy Brutale

The Sexy Brutale! Przeżyj Dzień Świstaka podczas corocznego balu Lucasa Bondesa w jego niesamowitej posiadłości! Lafcadio Boone, złamany kaznodziejo, naucz się jak wykorzystywać Ten Sam Dzień i przerwij obłęd, zapobiegnij morderstwom, uratuj gości! Rozwiąż tajemnicę domostwa, dowiedz się kim jest Zakrwawiona Dziewczyna i Złota Maska. Rozwiązuj zagadki logiczne, nasłuchuj przez ściany, podglądaj przez dziurkę od klucza i patrz ciągle na zegarek. Zrób wszystko co musisz. Czas ruszać, Staruszku. I pamiętaj, nigdy nie zdejmuj maski. W niej twoja szansa. Niewielka, ale zawsze.

 

Rafał Siciński

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608553 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996