The Punisher

Po omówieniu najnowszej serialowej wersji od Netfliksa i powrocie po latach do pierwszej filmowej adaptacji z lat osiemdziesiątych, Sick i Mando kontynuują mini event z filmowym Punisherem. Tym razem na warsztat biorą film z 2004 roku z Thomasem Janem w roli tytułowego pogromcy. Dziś dowiecie się m.in., jak negatywne wspomnienia sprzed lat przetrwały konfrontację z ponownym seansem, ile trupów pada w filmie, ile wódki można przy nim wypić, jak półtorej dekady temu ekranizowano komiksy, czy John Travolta to dobry wybór na komiksowego gangstera i przeciwnika Franka, co mają wspólnego Punisher, torba sportowa i hydrant, jak można zawalić najważniejsze decyzje kastingowe a jednocześnie nie wykorzystać potencjału tych, które się udały i wreszcie: czy "Punisher" z 2004 roku to dobry film.

Na koniec kilka minut poświęcamy krótkometrażówce z 2012 roku pt. "Punisher: Dirty Laundry", którą dla odmiany bardzo polecamy.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Rafał Siciński

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608888 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996