The Florida Project

Witamy w Magic Castle Inn, położonym blisko Disnaylandu motelu w kolorze lawendy. Poznajcie sześcioletnią Moonee, jej przyjaciół - Scooty'ego oraz Jancey - oraz jej mamę Halley i kierownika motelu Bobby'ego. Jak wygląda codzienne życie w Orlando na Florydzie? Czy jest pełne magii, słońca i słodyczy, czy może miewa i gorsze strony? Jakie barwy ma dzieciństwo spędzone w Magicznym Zamku? O tym właśnie opowiada najnowszy film Seana Bakera.

Zapraszamy na recenzję "The Florida Project" (2017). Posłuchajcie, jak wygląda film o dzieciństwie nakręcony przez twórcę "Mandarynki" (2015). Będzie banalnie, żywiołowo, a momentami i smutno. Bo takie jest właśnie nasze życie.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608687 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996