The Deadly Tower of Monsters

Dick (hehe) Starspeed rozbija się swoim statkiem kosmicznym i wpada z miejsca w konkretne tarapaty. Skórę ratuje mu córka lokalnego watażki Scarlet Nova. Razem ruszają w górę morderczej wieży potworów, by wyzwolić uciemiężone małpy i kosmitów. „The Deadly Tower of Monsters” jest pozycją nietuzinkową z kilku względów. Jest olbrzymim hołdem dla amerykańskiego kina science-fiction lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych, ale konceptu, w jakim twórcy zdecydowali się przedstawić historię, nie znajdziecie nigdzie indziej. Bo przygody, które przyjdzie nam przeżywać, są filmem, do którego właśnie reżyser dogrywa komentarz DVD. Dużo humoru, świetny klimat, masa nawiązań i kilka godzin bardzo dobrej zabawy. Poza tym Sick z Brzucha Wieloryba nagrywał to na mocnych lekach, co dość ciekawie komponuje się z tę niesamowitą podróżą.

 

Rafał Siciński

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608620 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996