Świąteczne horrory cz. 24

Z ogromną przyjemnością po raz ósmy zapraszam Was na świąteczny maraton makabry i horroru. Dzisiaj startuję z kolejną grudniową serią podcastową i kontynuuję zapoczątkowany przed siedmioma laty tematyczny cykl, w którym w skrócie zaprezentuję kolejną dawkę alternatywy dla polsatowskich propozycji do ramówki świątecznej. Tradycyjnie będą to zarówno filmy dobre jak i „perełki” wygrzebane z najgłębszych czeluści archiwum kinematografii.

W dzisiejszym przeglądzie omawiam dwa świąteczne filmy fabularne i trzy epizody serialowej świątecznej antologii horroru:

  • Santa Jaws (2018)
  • 12 Deadly Days (2016)
  1. Day 1: A Haunting at the End of the Street
  2. Day 2: Killer Firs
  3. Day 3: Love Bites
  • Await Further Instructions (2018)

Spis wszystkich filmów omówionych w ramach serii "Świąteczne horrory"

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608956 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996