Superbohaterowie Marvela: Spider-Man

Jak Peter Parker został Człowiekiem Pająkiem? Jak wyglądało jego pierwsze spotkanie ze Złowieszczą Szóstką? Co przeżył pewnego razu w swoje urodziny? Czy jest szczęśliwy jako Spider-Man? Jak wygląda jego życie z punktu widzenia cioci May? O tym wszystkim przeczytacie dzięki Wielkiej Kolekcji Komiksów Superbohaterowie Marvela. Oraz usłyszycie w dzisiejszym Konglomeracie.

W drugim dniu pajęczego eventu Jerry i Szymas recenzują komiks, którego omówienie zapowiadali dawno temu. Chodzi oczywiście o poświęcony postaci Spider-Mana, pierwszy tom WKKSM od Hachette. Jak prezentuje się pierwszy album kolekcji? Czy mieszanka klasycznych i współczesnych historii to dobre wprowadzenie do uniwersum Spider-Mana? Co sądzimy o samej kolekcji? Czy kupujemy jej kolejne tomy? Odsłuchajcie podcast i przekonajcie się sami. Oraz wróćcie tu jutro po omówienie kolejnych przygód Petera Parkera.

 

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6601683 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996